RADDOG toodete ametlik edasimüüja. TRANSPORT tasuta al.50€ ostukorvist

Privaatsustingimused - Varrukas

Privaatsustingimused - Varrukas

Privaatsustingimused - Varrukas

Privaatsustingimused - Varrukas

Privaatsustingimused - Varrukas
Privaatsustingimused - Varrukas
Tagasiside

Privaatsustingimused

Meie veebipood on võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad kliendi andmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega. Leia veidi aega ja tutvu meie privaatsuspõhimõtetega.

Isikuandmete töötlemine

E-poe isikuandmete vastutav töötleja on Varrukas OÜ, registrikood 16393800, aadress Harjumaa, Rae vald, Vaida alevik, Rukkilille 15-42, 75302, telefon  +372 53909069 ja e-post: info@varrukas.ee (edaspidi “kaupmees”).


Milliseid isikuandmeid töödeldakse

  •       nimi;
  •       kontaktinfo, nagu telefoninumber ja e-posti aadress;
  •       maksja ja kohaletoimetamise aadress;
  •       kaupade ja teenuste maksumus ja maksetega seotud andmed (ostuajalugu);
  •       muu kliendiuuringute ja/või pakkumistega seotud teave.

Mis eesmärgil isikuandmeid töödeldakse

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmise eesmärgil. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).
Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-posti aadress, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamise seonduvaid küsimusi, samuti pakkumiste ja uudiste koostamiseks ning edastamiseks.
E-poe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse e-poe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.


Isikuandmed edastamine volitatud töötlejatele

Kaupmees hoiab kliendi isikuandmeid, mis on talle teatavaks saanud kasutajakonto registreerimise ja kasutamise käigus, saladuses ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi nõusolekul, v.a. kui andmete avaldamise kohustus või õigus tuleneb õigusaktidest. E-poe kasutaja nõustub sellega, et kaupmehel on õigus kliendile sobivate teenuste osutamiseks töödelda tema andmeid, sh edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud kaupmehe poolt kliendile teenuse osutamisega.
Infotehnoloogia teenuste pakkujad – Isikuandmeid edastatakse infotehnoloogia teenuste pakkujatele, sest see on vajalik e-poe funktsionaalsuse ja andmemajutuse tagamiseks.
Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba kätte toimetamiseks, edastatakse kulleriteenust osutavale ettevõttele üksnes hädavajalikus ulatuses. Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega.
Varrukas OÜ e-poes on ostude eest tasumine turvaline. Maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed edastatakse volitatud töötlejale.

 

Küpsiste kasutamine ja salvestamine

Varrukas OÜ võib koguda veebilehtede ja teiste infoühiskonnateenuste külastajate kohta andmeid kasutades selleks küpsiseid (s.o väiksed infokillud, mis talletatakse külastaja brauseri poolt külastaja arvuti või muu seadme kõvakettale) või muid sarnaseid tehnoloogiaid (nt IP-aadress, seadmeinfo, asukohateave) ning neid andmeid töödelda.
Varrukas OÜ kasutab kogutavaid andmeid, et: võimaldada teenuse osutamine vastavalt külastaja või kliendi harjumustele; kindlustada parim teenuse kvaliteet; muuta veebilehe kasutuskogemust kliendile mugavamaks; informeerida külastajat ja klienti sisust ja teha soovitusi. Kogutud andmeid kasutatakse ka külastajate loendamiseks ning nende kasutusharjumuste fikseerimiseks.
Varrukas OÜ kasutab sessiooni-, püsi- ja reklaamiküpsiseid. Sessiooniküpsis kustutatakse automaatselt pärast igat külastust; püsiküpsiseid jäävad alles veebilehe korduval kasutamisel; reklaamiküpsiseid kasutatakse külastajale sobilike materjalide edastamiseks või selleks, et piirata sama reklaami nägemise kordade arvu veebilehel. Kolmandate osapoolte küpsiseid kasutavad Varrukas OÜ partnerite veebilehed. Nende küpsiste tekkimist Varrukas OÜ ei kontrolli, seega nende küpsiste kohta saad infot kolmandate osapoolte käest.
 
Küpsiste osas nõustuvad külastajad nende kasutamisega veebilehel, Infoühiskonna teenuse seadetes või veebibrauseris. Juhul, kui külastaja ei soovi veebilehel küpsiste kasutamist lubada, võib ta need enda veebilehitseja seadetes blokeerida, kasutada privaatse lehitsemise võimalust või need täielikult kustutada, kasutades veebilehitseja teenusepakkuja poolt antud juhiseid.


Isikuandmetega tutvumine ja parandamine

Varrukas OÜ e-poes salvestatud isikuandmetega saab tutvuda ja teha parandusi e-poe „minu kontol“.


Säilitamine

E-poe kliendikonto sulgemisel kustutatakse isikuandmed, va juhul kui selliseid andmeid on vaja säilitada raamatupidamise jaoks või tarbijavaidluste lahendamiseks.
Kui e-poes on ost sooritatud külalisena (ilma kasutajakontota), siis säilitatakse isikustatud ostuajalugu kolm aastat.
Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmed kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni (kolm aastat).
Raamatupidamise jaoks vajalikud isikuandmed säilitatakse seitse aastat.


Vaidluste lahendamine

Isikuandmete töötlemisega seotud vaidluste lahendamine toimub klienditoe vahendusel. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee). Tarbijakaitse komisjon ja ODR platvorm.


Kustutamine

Isikuandmete kustutamiseks saate päringu esitada Varrukas OÜ veebilehe kontaktivormilt. Andmete kustutamise taotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning vajadusel täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

 

 

 

 

 

 

Varrukas @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper