RADDOG toodete ametlik edasimüüja. TRANSPORT tasuta al.50€ ostukorvist

Koolitused - Varrukas

Koolitused - Varrukas

Koolitused - Varrukas

Koolitused - Varrukas

Koolitused - Varrukas
Koolitused - Varrukas
Tagasiside

Koolitused

Lisaks koerte treeningvahendite müügile pakub Varrukas kaitsekoolitusi koertele.
Samuti hea koeraomanik - ka Sina pead olema hea tervise juures. Selleks on võimalik ka tellida toitumis- ja treeningu alast konsultatsiooni endale.

Mis on kaitsekoolitus ja milleks seda vaja on?

Kaitsekoolitusel, nagu ka nimi seda ütleb, õpib koer end ja peremeest kaitsma. Sellel koolitusel õpetatakse koera kasutama tema loomupäraseid instinkte, samuti õpetatakse koerale kuulekust ja kontrolli.

Kaitsekoolitus on vajalik nendele, kes soovivad oma koeraga käia näitustel, kus on varrukakatse. Selleks koolitatakse koerale treeningus vajalikke oskuseid, et varrukakatse edukalt läbida. Samuti on vaja kaitsekoolitust inimestele, kes soovivad koera paaritada ning mille puhul tuleb läbida aretuskontroll. Ka seal tuleb sooritada varrukakatse ning kaitsekoolitus just seda läbida aitab.

Lisaks võib kaitsekoolitusel osaleda ka ilma selge eesmärgita. Kaitsekoolitusel koer väsitab end nii vaimselt kui füüsiliselt. Seega on see hea viis koera energia kulutamiseks lisaks tavapärastele jalutuskäikudele. Kaitsekoolituse käigus muutub koer enesekindlamaks, mis vähendab näiteks põhjuseta haukumist teiste koerte peale kuna koer saab enesekindlust juurde läbi kaitsekoolituse. 

Kaitsekoolitus on vajalik ka inimestele, kelle hobiks on koerasport IGP (teada ka kui varasema nimega IPO.) Sellisel juhul treenitakse IGP jaoks vajalike elemente. Kokkuvõtteks on koer võimeline sooritama IGP eksameid ning osalema võistlustel.

Kes kaitsekoolitust läbi viib?

Kaitsekoolitust viib läbi Sten Lõhmus, kes on aastast 2015 tegelenud teenistuskoerte koolitamisega. Oma teadmised ja oskused on omandanud Sten treenides Eesti parima varrukamehe juhendamise järgi. Sten on läbinud mitmeid varrukameeste laagreid. 2022 omandas Sten Soomes SPKL koolitusvarrukamehe litsentsi. Õpingud jätkuvad viimase taseme (võistlusvarrukamees) litsentsi omandamiseks. Lisaks Soomele, sooritas positiivselt Sten 2022 ka Eesti varrukameeste eksami ning on stažeeriv varrukamees, mis on peaaegu läbitud.

Sten on osalenud kolmel korral Arcticuse mitteametlikel varrukakatse võistlustel varrukamehena (aretus varrukakatse /IGP.) Lisaks 2023 hooajal osales Sten erinevatel ametlikel näitustel varrukamehena ning oli varrukamees mitmel koerte aretuskontrolli katsel.
Igapäevaselt tegeleb Sten teenistuskoerte kaitse- ja kuulekuskoolitamisega.

Kus kaitsekoolitus toimub ja kuidas saab liituda?

Varrukas pakub kaitsekoolitusi 2 korda nädalas. Trennid toimuvad Arcticuse Aaviku platsil (Harjumaa, Jüri)
Treeningutega liituja lisatakse Facebooki gruppi, kus on täpsem informatsioon treeningute kohta.
Ühe korra treeninguhind on Arcticuse Aaviku platsil 15 eur.
Treeningutes osalemiseks tuleb enda soovist anda teada telefoni või e-posti teel: info.varrukas@gmail.com / 53 90 90 69

Tule proovi kaitsekoolitust. See hakkab Sulle ja Su koerale meeldima!

TOITUMIS- JA TREENINGUALANE KONSULTATSIOON KOERAOMANIKULE

Hoolitseme enda lemmikute eest - vaatame, et nad sööksid kvaliteetset toitu, liiguksid piisavalt ja õpiksid midagi uut ja huvitavat.
Samamoodi on oluline inimese enda tervis. Varruka kaitsekoolituse treener on spetsialiseerunud ka inimeste treenimisele. Olen tegelenud inimeste treenimisega üle 12 aasta. Olen omandanud Kulturismi- ja fitnessitreeneri II taseme litsentsi (EKR 4). Läbi aastate olen aidanud inimestel kaotada kaalu ja liikuda tervislikemate toiduvalikute poole, õpetanud tehniliselt õigesti treenima jõusaalis.

Kui soovid ka enda tervist ja liikumisharjumisi parandada, siis kontakteeru läbi emaili: info.varrukas@gmail.com või helista mulle otse 53909069.
Varrukas @ 2024 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper